Trabzonspor Babaları Unutmadı

Publié le par Haber 61, Trabzon Haber, Son Dakika Haberler

http://www.haber61.net/images/news/55828.jpgTrabzonspor resmi sitesinden yayınladığı mesajda 'Babalar Günü'nü kutladı.Trabzonspor resmi sitesinden yayınladığı mesajda:''Tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dileriz' dedi.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam… Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun. Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba… Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :

Commenter cet article