Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Publié le par haber61

http://www.haber61.net/images/news/52990.jpgFederasyon adına toplantıda Başkan Vekili Ufuk Özerten yer aldı. TFF'nin İstinye'deki merkezinde gerçekleştirilen zirvede Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yerine yardımcısı Ünal Karaman ve Beşiktaş adına dış İlişkiler Sorumlusu Semih Usta bulundu. Diğer 16 takımın teknik direktörü toplantıya katıldı.Toplantıda, geçen sezon yaşanan sıkıntılar, teknik adamların istekleri, yeni sezonun başlama tarihi, Play-Off'un gelecek sezon da uygulanıp uygulanmaması, yabancı sınırlaması gibi konular masaya yatırıldı.

PLAY-OFF KALKACAK MI?

Toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, birçok konuyu masaya yatırdıklarını söyledi. Terim, Play-Off'un devam edip etmeyeceği yönündeki sorular üzerine ise kulüplerin, federasyonun ve yayıncı kuruluşun bu konudaki görüşlerini ortaya koyacağını ve daha sonra bir karara varılacağını belirtti.

LİGİN STARTI AĞUSTOS SONU GİBİ!

Bu arada Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Toplantıda ligin başlangıç tarihinin konuşulduğunu söyleyen Sağlam, ısrarlı sorular üzerine kesin tarih vermese de "Lig, Ağustos sonu gibi bir fikir ortaya çıktı. Tabii ki Milli Takım hocasıyla da konuşulur ve bir tarih ortaya çıkar" dedi.Türkiye Futbol Federasyonu, teknik adamların görüşlerini değerlendirerek ilerleyen günlerde açıklama yapacak.

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :

Commenter cet article